0Košík

Městský mobiliář

Sháníte kvalitní vybavení prostorů měst či obcí? Tak to si prohlédněte naši nabídkou městského mobiliáře. Městský mobiliář z vymývaného kameniva a v různé váhové kategorii se staly žádanou součástí a nedílnou okrasou dnešních zahrad. Městský mobiliář je vyráběn jako součást programu zahradní architektury a jsou do prostoru, které korespondují s jejich rozměry. Odvodňovací otvor ve spodní části umožňuje celoroční exteriérové osazení.

Provedeme kompletní osazení městských mobiliářů přímo na místě. Sortiment vyráběných městských mobiliářů umožňuje mnoho možností sestav podle Vašich představ.

Proč městský mobiliář od nás?

Městský mobiliář, který naleznete na našem e-shopu, má nespočet výhod.

Městský mobiliář – naše nabídka

Dopřejte Vašemu městu to nejlepší! Vyberte si z naší široké nabídky městského mobiliáře! Prohlédněte si více než 20 druhů těchto okrasných mobiliářů. Městský mobiliář si můžete vybrat v provedení štěrk, teraso a vápenec. Podívejte se na květníky, venkovní odpadkové koše, betonové venkovní lavičky, betonové sloupky, betonové stoly.

Vyberte si z naší široké nabídky městského mobiliáře!

Květníky, nádoby na zeleň Venkovní odpadkové koše Stoly Venkovní lavičky, betonové sedáky Betonové sloupky Kašny Fontány zahradní Pergoly Koule Krby zahradní Obruby betonové Skříně elektrorozváděčů Skříně HUP Stojany na kola Doplňky k výrobkům

Kontaktní formulář