0Košík

Betonové sloupky

Poohlížíte se po betonových sloupcích? Tak to jste na správném místě. Nabízíme kvalitní betonové sloupky ve čtyřech provedeních a několika rozměrech. Navíc je možné propojit sloupky v libovolné výšce řetězem. Betonové sloupky poskytují trvanlivé a estetické řešení pro městský mobiliář díky jejich odolnosti a jednoduchosti údržby.

Kam se hodí betonové sloupky

1. Označení míst: Betonové sloupky mohou sloužit jako označení míst ve městě, například k označení parkovacích zón, cyklostezek nebo turistických tras.

2. Ozdobné prvky: S různými designy a povrchovými úpravami mohou betonové sloupky přidat estetický prvek do městského prostředí. Mohou sloužit jako ozdobné zábradlí, umělecké instalace nebo světelné sloupky.

3. Bezpečnostní prvky: Betonové sloupky mohou sloužit jako bezpečnostní prvky pro ochranu proti průjezdu vozidel na chodnících, ochránění budov nebo oddělování dopravních pruhů.

Výhody betonových sloupků

Výhodou betonových sloupků je jejich vysoká hmotnost. Díky svému materiálu jsou bezúdržbové, odolné proti odcizení, odolné vůči mechanickým vlivům a nepřízni počasí.

Naše nabídka betonových sloupků

Vyrábíme sloupky v různých velikostech a provedeních. Sloupky nejčastěji dodáváme v provedení štěrk. V případě zájmu můžeme vyrobit betonové sloupky na zakázku také v provedení teraco, vápenec a mramorové drtě. Příplatek na toto provedení je 20 % z ceny výrobku v provedení štěrk.

Vyberte si z naší široké nabídky betonových sloupků a nakupte na našem e-shopu! Podívejte se také na městský mobiliář, květníky, venkovní odpadkové koše, venkovní lavičky, stojany na kola.

produkty

Betonový sloupek - Heinrich

Obj. číslo: OS1A
Materiál: Štěrk
Hmotnost: 140
Průměr: 30
Výška: 115

2 137 Kč / 89,04 €

Betonový sloupek - Rosenheim

Obj. číslo: OS2A
Materiál: Štěrk
Hmotnost: 180
Průměr: 40
Výška: 41

2 493 Kč / 103,88 €

Betonový sloupek - Main

Obj. číslo: OS3A
Materiál: Štěrk
Hmotnost: 145
Průměr: 35
Výška: 80

2 314 Kč / 96,42 €

Betonový sloupek - Neckar

Obj. číslo: OS4A
Materiál: Štěrk
Hmotnost: 150
Průměr: 35
Výška: 115

2 354 Kč / 98,08 €

Kontaktní formulář