0Košík

Betonové sloupky

Hledáte betonové sloupky? Tak to jste na správném místě. Nabízíme kvalitní betonové sloupky ve čtyřech provedeních a několika rozměrech. Betonové sloupky je možno propojit v libovolné výšce sloupu řetězem. Betonové sloupky mohou být součástí městského mobiliáře.

Kam se hodí betonové sloupky

Betonové sloupky oddělují pěší zóny, chodníky parkovišť, květinových záhonů, stromů a majetku. Betonové sloupky také můžou sloužit jako dekorace a zpestřit chodníky nebo pěšiny. Betonové sloupky jsou vhodné do center měst, obchodních zón, parků atd.

Výhody betonových sloupků

Výhodou betonových sloupků je jejich vysoká hmotnost. Díky svému materiálu jsou betonové sloupky bezúdržbové, odolné proti odcizení, odolné vůči mechanickým vlivům a nepřízni počasí.

Naše nabídka betonových sloupků

Betonové sloupky nabízíme v celé řadě elegantních tvarů a velikostí. Nejčastěji dodáváme betonové sloupky v provedení štěrk. V případě zájmu můžeme vyrobit betonové sloupky na zakázku také v provedení teraco, vápenec a mramorové drtě. Příplatek na toto provedení je 20 % z ceny výrobku v provedení štěrk.

Vyberte si z naší široké nabídky betonových sloupků a nakupte na našem e-shopu! Podívejte se také na městský mobiliář, květníky, venkovní odpadkové koše, venkovní lavičky, stojany na kola.

Betonový sloupek - Heinrich

Obj. číslo Materiál Hmotnost Průměr Výška
OS1A Štěrk 140 30 115

Betonový sloupek - Rosenheim

Obj. číslo Materiál Hmotnost Průměr Výška
OS2A Štěrk 180 40 81

Betonový sloupek - Main

Obj. číslo Materiál Hmotnost Průměr Výška
OS3A Štěrk 145 35 80

Betonový sloupek - Neckar

Obj. číslo Materiál Hmotnost Průměr Výška
OS4A Štěrk 150 35 115

Kontaktní formulář