0Košík

Kašny

V této kategorii naleznete venkovní kašny. Hřbitovní kašna z vymývaného kamene na vodu je vkusná a decentní. Svým vzhledem nahradí nádrže nebo sudy na užitkovou vodu. Kašna tak nemusí sloužit pouze jako zdroj vody, ale i jako příjemné místo, které zpestří okolí.

Hřbitovní kašna může být doplněna betonovým sedákem k odpočinku nebo odpadkovým košem ze stejného materiálu, čímž se vytvoří elegantní set.

Hřbitovní kašny – výhody

Předností naší hřbitovní kašny na vodu je její rychlá výstavba a jednoduchá montáž, kdy se díly jednoduše usadí. Lepením jednotlivých segmentů lze vyskládat její libovolnou výšku.

Hřbitovní kašny – materiál

Standardně dodáváme hřbitovní kašny v provedení štěrk, na zakázku je můžeme také vyrobit v provedení teraco, vápenec nebo mramorová drť.

Kašny jsou důležitou součástí městského mobiliáře. Podívejte se také na venkovní odpadkové koše, venkovní lavičky, betonové sloupky, květníky.

Vyberte si z naší nabídky a nakupte kvalitní venkovní kašnu na našem e-shopu!

Přídavný sedák ke KAŠNĚ - jeden kus

Obj. číslo Materiál Hmotnost Šířka Délka Výška
K-OS Štěrk 100 30 50 40

Délka plastového sedáku je 75 cm.

Hřbitovní KAŠNA na vodu

Obj. číslo Materiál Hmotnost Šířka Hloubka Výška
KA-1 Štěrk 776 145 132 192

Cena kašny je bez vodoinstalařského materiálu. Materiál: teraco-vápenec (čeno-bílé) vhodné na hřbitov, frakce 4–7 mm.

  • Rychlá jednoduchá montáž.
  • Lepením jednotlivých segmentů lze vyskládat libovolná výška kašny.
  • Potřebná základová plocha je 145 cm x 132 cm.,výška vč.koule 192 cm.

Výšku kašny lze snížovat o 17 cm, přičemž nejmenší zachováná výška kašny musí být 141 cm vč.koule. Kašnu si můžete objednat i bez okrasné koule. Když butete požadovat změnu výšky a absenci koule, uveďte tyto změny v textu k objednávce a cena Vám bude změněna při potvrzení objednávky.

Kontaktní formulář