0Košík

Skříně HUP

Plynoměrové skříně nebo také HUP skříně slouží jako ukončení středotlaké domovní přípojky, regulaci tlaku a měření spotřeby plynu.

Skládáním segmentů si volíte konečnou výšku sloupků hlavního uzávěru plynu. Sloupek elektrorozváděče lze použít jako plotový sloupek.

Plynoměrové skříně – materiál

Plynoměrové skříně HUP jsou standardně dodávány v provedení štěrk. V případě Vašeho zájmu je možno vyrobit všechny produkty na zakázku také v provedení teraco, vápenec a mramorové drtě. Příplatek na toto provedení je 20 % z ceny výrobku v provedení štěrk.

Naše nabídka

Nabízíme plynoměrové skříně v několika rozměrech a také u nás najdete dvířka pro plynoměrové skříně. Podívejte se také na městský mobiliář, betonové lavičky, betonové sloupky, betonové stoly, květníky a mnoho dalšího.

produkty

skříň HUP

Obj. číslo Materiál Hmotnost Rozměr
H1A Štěrk 335 90×50×80

Základní výška skříně je 90 cm. Přikoupením dílců si volíte výšku.

Skládáním segmentů si volíte konečnou výšku sloupků HUP. Sloupek HUP lze použít jako plotový sloupek. Betonovou skříň se standartním otvorem dodáváme včetně dvířek, barvy bílé. Pokud skříňku HUP požadujete bez dvířek, uveďte v poznámce objednávky a v potvrzení objednávky Vám bude cena vyčíslena bez dvířek.

8 917 Kč / 371,54 €

segment k navýšení skříně HUP

Obj. číslo Materiál Hmotnost Rozměr
H1–1A Štěrk 45 50×80×13

Tímto segmentem si můžete nadstavit výšku skříně HUP.

804 Kč / 33,50 €

Kontaktní formulář